Dokonalá péče za pomocí kvalitní přípravků od nás

Někdy se může stát, že i když se o bazénovou vodu staráte dobře a dodáváte jí všechny potřebné přípravky pro její dokonalou úpravu, že i přesto se Vám začnou objevovat na stěnách bazénu či dně vápenaté krusty. Bohužel na vysoký obsah vápníku a hořčíku běžné přípravky pro úpravu vody, jako je chlor či přípravek pro úpravu PH vody nebo algicid proti řasám a podobně, nemají vliv. Pokud víte o tom, že máte tvrdou vodu, nebo právě v průběhu koupací sezóny zjistíte, že se Vám ve vodě objevuje bílý zákal či dokonce usazují vápenaté krusty na stěnách či dnu, je potřeba používat změkčovadlo vody.

zazimovaný bazén

Tabletovaná regenerační sůl je přesně tímto změkčovačem. Je přímo určena k odstranění přebytečných iontů vápníku a hořčíku a to nejen z bazénové vody. Tabletovou sůl můžete použít jako regenerační činidlo tedy nejen do Vašeho bazénu, ale jeho použití je možné i v domácích úpravnách vody, obecně v zařízeních pro změkčení vody a také dokonce i do domácích myček na nádobí. Jak tedy vidíte, využití tohoto změkčovadla je opravdu široké.

kruh

Proto pokud tedy již dopředu víte, že napouštíte bazén tvrdou vodou, můžete tabletovanou regenerační sůl používat preventivně a nemusíte čekat, až se začne vápník někde usazovat, protože by mohlo dojít k poškození bazénového zařízení a jeho částí, které byste pak museli kupovat znovu či dokonce byste museli pořídit celý nový bazén. Takže pokud chcete, aby o Vaše bazénové zařízení bylo postaráno opravdu dokonale, tak používejte kvalitní přípravky z naší nabídky.
V naší nabídce si můžete vybrat tabletovanou regenerační sůl od německého či rakouského výrobce. Oba druhy tohoto skvělého produktu jsou vysoce kvalitní a spolehlivé a jsou k dostání v klasickém pětadvacetikilovém balení a to za velmi příznivých cenových podmínek. Kromě toho v naší nabídce najdete i další přípravky bazénové chemie a bazénové příslušenství.