Jako Roman Kreuziger

Venku mrzne až to praští, je to takzvané počasí, že by psa nevyhnal. Vám to ale nedá a chcete něco pro sebe dělat i v zimě? Chcete chodit pravidelně běhat nebo se projet na kole, ale zároveň chcete, aby když vás zastihne sníh nebo vytrvalý déšť vás nezáblo a nebyli jste promočení až do morku kostí? Vyberte si správné kvalitní oblečení, které oblékají přední sportovci, tudíž bude zárukou kvality. Takový kousek se ve vašem šatníku neztratí, navíc vydrží delší dobu a to, co pro vás udělá, bude k nezaplacení.

kolo

Ať už půjde o jakýkoli sport, který vás baví, bude skvělou možností vybrat si nějaký kousek oblečení ze softshellu, Pokud tento materiál už znáte z běžně nošeného oblečení, určitě nám dáte za pravdu, že je to skutečně skvělý materiál, a pokud se o něj člověk správně stará, pere ho, tak jak má, suší ho s láskou, vydrží nám rozhodně delší dobu než jednu sezónu. A co kdybychom vám řekli, že existují například cyklo bundy, které jsou z tohoto materiálu, mají vysokou membránu a jsou schopné udržet vaše tělo v teple i při -10°C? Dokonale anatomicky splyne s vaším tělem, takže se budete cítit, jako byste na sobě žádnou neměli. Použít jí můžete nejenom na kolo, ale třeba také na běžky nebo na běh jako takový. Vyberte si tuto Silvini bundu a potvrdíte všechno, co už bylo řečeno výše.

cyklista

Toto zboží je navíc opatřeno i reflexními prvky, takže nejste omezeni tím, že byste mohli vyběhnout jenom během dne, ale třeba i během sychravého počasí a nebo ve tmě, po práci, kde jste trávili celý holý den uvázaní za počítačem na židli, a kde už vás ty poslední minuty svazovala touha vyběhnout a protáhnout si vaše zkamenělé tělo. A jakmile bude trochu tepleji, můžete jí vyměnit za vestu, která se vám bude hodit zejména do jarního počasí, které právě přichází, a které možná bude úplně nevyzpytatelné z hlediska počasí.