Je pravdou, že slibem nezarmoutíme

Je zvláštní, že ve slibu je jakási zvláštní moc, která dává nějaký pocit důvěry nebo jistoty, že vlastně na danou věc nejsme nebo nebudeme sami. To je moc hezké, ovšem je to vždy pravda? Bohužel, slibem nezarmoutíme nikoho, ale také nepomůžeme. Stejné je to s planými sliby v některých reklamách, které nás přesvědčují, že když začneme podnikat, tak na to rozhodně nebudeme sami, naše začátky zkrátka podpoří ten a ten, a zase jen sliby jakým způsobem to bude. Některé z nich přejdou v začátcích podnikatelské sféry do reality a skutečně zapůjčí peníze na zařízení podniku nebo poskytnou leasing na stroje atd. Jenomže kdykoliv se může cokoliv pokazit. A ne vždy naší vinou. Přesto vždy jen my budeme posuzovaní za tou přepážkou. Nebude to nikdo jiný, ale veškerá nespolehlivost bude mít odezvu jen na naší adrese.

peníze euro

Co nás může překvapit?

  • Nezaplacená zakázka, která měla uhradit naše výdaje na nákup zboží nebo zaplacení pojistného a podobně.
  • Nehoda nebo rozbitá součástka na voze.
  • Nedostatečný příjem na podnikatelský účet.
  • Zpožděná splátka.

Proč se k nám banka postaví odmítavě a nepomůže?

  • Špatná nebo slabá bonita, sice není příčina u nás, ale především je to o nás.
  • Nízký příjem na daňovém přiznání. A to je tak logické, že když se začíná, tak se musí nakoupit nové věci a potřeby k činnosti. Na každém úřadu se platí povolení a to ještě ani není šance na nějaký výdělek. Nemluvě o tom, že než se získají zákazníci, což je další doba čekání.

online bankovnictví

Je čas na jinou cestu

Tak jak jsme se nebáli začít podnikat a s nadšením jsme do toho šli, nemusíme se teď začít bát a utíkat. Ještě tu máme jednu realitu a žádné sliby. Co vyzkoušet například tento produkt https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/, když zde mají tolik zkušeností a dokážou poradit nejednomu klientovi? Inu za zeptání se přece nic nedá a to platí i v tomto případě. Čím dříve se vymaníme z dluhů, tím lépe se nám bude dýchat. Již nás nic nebude tížit.