Je vhodné objednávat si trička s vlastním potiskem levně?

Asi každý z nás touží po tom být dobře oblečený. Pro mnohé navíc šaty odrážejí jejich přesvědčení či přístup k životu. Tito lidé se pak často nechtějí spokojit s tím, co najdou v obchodech s oblečením, nýbrž chtějí mít originální kousky, které nikdo jiný nemá.

Toho dosahují například tím, že si nechávají vyrábět oblečení s vlastním potiskem. Oblíbená jsou zde především trička a mikiny, neboť ty jsou nejvýraznější a potisk je na nich nejvíce vidět.

cepice1

To je samozřejmě dobré, avšak nelze zapomínat na fakt, že rozpočet každého člověka je omezený. Existuje jen určitá částka, kterou můžeme dát maximálně za oblečení. A to platí i u těchto speciálních kousků, zvláště proto, že jsou obvykle dražší než ty, které koupíte v obchodě s oblečením.

Není tedy divu, že tito lidé shání místa, kde si mohou nechat udělat například trička s vlastním potiskem levně Moje triko. A je fakt, že existují firmy, které právě toto nabízí. Jedná se zpravidla o firmy zabývající se fotografiemi, které umožňují zákazníkům nechat si svůj vlastní obrázek dát například na tašku či právě na tričko.

To vše zní dobře, avšak je to skutečně tak výhodné, jak se na první pohled zdá? Popravdě řečeno, nikoliv. Je zde totiž několik věcí, které je třeba vzít v úvahu a které ukazují, že tato nabídka není zas až tak skvělá, jak se tváří.

mikina2

Tím prvním faktorem je kvalita samotného oblečení. Ta u těchto levných nabídek nebývá zrovna největší. Je tedy pravděpodobné, že při pravidelném nošení vám daný kousek příliš nevydrží.

Dále je zde samotný potisk. Ten se podobá nažehlovacím obrázkům, které tak dobře známe. A bohužel, má i stejnou výdrž. Po několika vypráních se zkrátka začne odloupávat, až vám nakonec zůstane pouhé tričko – pokud se do té doby nepoškodí i to.

Pokud tedy chceme něco, co skutečně vydrží, je mnohem lepší si připlatit. Tak budeme mít jistotu, že dostaneme skutečně kvalitní produkt.