Kupujeme domek


Běžný člověk však peníze potřebuje k životu. Musí se něčím živit, a především pak zaplatit za to, co je nutné. Tedy například bydlení. Proto každý shání peníze, kde se dá a někteří kvůli tomu dokonce i pracují. Po deseti letech pak zjistí, že pracují jen proto aby vůbec přežili. Je to smutné, ale je to už takový úděl. A pokud si člověk pak chce něco k bydlení koupit, tedy něco, aby nemusel platit nájem, zjistí, že ani za těch deset let na to nemá. Leda tak na kliku u okna, to ano. Když si zbytek půjčí. No a když už jsme se otřeli o to půjčování, co si tak vypůjčit na celý dům? Nebude to ani jednoduché a ani to nebude za chvilku, ale za pokus to stojí. A je jedno zda to potřebujete nutně, protože skutečně vlastně nemáte kde bydlet, nebo chcete jen rekreační chaloupku někde u lesa.

vějíř bankovek

Celé martyrium vám začne tím, že potřebuje spoustu potvrzení, která musíte porůznu shánět. Základní pro vás bude to, ve kterém prokazujte svoje příjmy. Pokud je máte nízké, půjčku, v tomto případě zvanou hypotéka, nedostanete. Není to vtip, je to prostě fakt. Nad každým totiž musí být kontrola, a tak i ten kdo vám hypotéku poskytuje je kontrolován a on zase kontroluje vás. Musí, protože mu to bylo nařízeno. Ale dělá to také pro sebe, protože musí vědět, zda jste schopni splácet. On však počítá jinak než vy, takže dojde k závěru, že máte příliš nízké příjmy a velká vydání.

balíčky bankovek

Ta mimochodem dokládáte také. A není radno něco zamlčet, třeba to, že máte ještě jinou půjčku. Napadlo vás to, že? Inu, nic se kolem toho dít nebude do doby, než nezaplatíte některou splátku. Pak se to odhalí, ale už se to bere jako podvod. Nejen jako zamlčení něčeho, kde to spraví pokuta. Nyní máte na krku prokurátora a pobyt za mřížemi. Zvažte proto raději jiné řešení a tím je americká hypotéka bez dokládání příjmů. Tady žádné problémy mít nebudete.