Nepomohla by půjčka?

Provozovat nějakou svoji vlastní živnost nemusí být vůbec špatná volba. Takový život může být pro leckoho nejen snesitelný, ale také přímo dokonalý. To ovšem jedině do té doby, dokud to dostatečně vynáší. Protože je primárním úkolem takového podnikání uživit ty, kdo se na něm podílejí, a také zajistit podmínky pro existenci dotyčné firmy i do budoucna, nejlépe v dlouhodobém horizontu.

Jenže situace v podnikání není vždy právě ideální. Nejednou se na podnikatele hrnou i problémy, a někdy příčinou a jindy následkem takových komplikací bývají i peníze. Samozřejmě ty, jež nejsou k dispozici, jež by se sice měly vydělávat, jenže se z nějakého důvodu nevydělávají.

dolary americké

A jak vyžít a udržet firmu nad vodou tehdy, když se zrovna nedaří tak, jak by se dařit mělo? V takové chvíli může nejednou přijít lecjaká půjčka vhod.

Jenže má-li půjčka skutečně pomoci, musí se ji nejprve podařit získat a pak tato musí být natolik výhodná, aby nestáhla toho, kdo si ji vzal, ke dnu. A pro mnohé z nás není rozhodně jednoduché právě takovou alternativu nalézt.

To ale neznamená, že ideál neexistuje. Existuje. A jmenuje se nebankovní hypotéky bez registru. Díky právě takovým hypotékám mají naději na získání tolik potřebné pomoci i ti, kdo se zdají být na první pohled beznadějní, kdo mají dejme tomu jenom skoupá daňová přiznání, záznamy v registrech dlužníků, exekuce na krku a podobně.

200 euro

Díky tomu, že se za zmíněné hypotéky nezbytně ručí zástavou nemovitosti, lze tyto získat docela lehce a rychle. Protože zástava zbavuje nutnosti žadatele důkladně prověřovat, díky ní nehraje zásadní roli snad žádný ze žadatelových nedostatků. A tak si tu každý může půjčit na záchranu svého podnikání tolik, kolik potřebuje, až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti s možností splácet až po dobu třiceti let. A díky výhodnosti takové hypotéky by bylo hloupé hledat spásu někde jinde.