Přátelské setkání u bazénu

Pořádáte rádi párty pro přátele, kde se bavíte třeba dlouho do noci? A máte na zahradě zapuštěný bazén? Pak byste mohli uspořádat párty v netradičním duchu.

Párty v plavkách

Uvolněte se – slyšeli jste někdy o pyžamovém plese? Troufnou si na něj lidé, kteří se navzájem velmi dobře znají, a zároveň si dobře uvědomují, že tyto akce přináší mnohem více osobní svobody a uvolnění. Lidé v pyžamech totiž nejsou sevření bontonem, nemají potřebu brát na sebe drahý společenský oděv, v němž mají muži vycpávky v ramenou a ženy boty na podpatcích. Lidé jsou v pyžamu více přirození, podobně, jako když si jdou zaplavat na městské koupaliště. A právě párty v pyžamu u bazénu může být zajímavým zpestřením vzájemných přátelských vztahů.

brýle u bazénu

Staňte se více přirozenými – pod pyžamo stačí navléknout pouze plavky a jste připraveni pyžamovou párty u bazénu proměnit v relaxaci pod hladinou. Pohyb v pyžamu a v plavkách bude na vaší zahradě pro každého více uvolňující a v takovéto atmosféře pak lépe odhodíte různé strachy, mánie, fóbie, úzkosti a depresivní stavy. Důležité je, aby v plavkách a v pyžamech byli všichni, a nikdo neporušoval pravidla.

voda v bazénu

Odložte konečně mobil – velkým problémem současné doby jsou mobilní telefony. Ti z vás, co pamatují devadesátá léta, kdy se mobilní komunikace teprve začala rozjíždět, si možná uvědomí, že tehdy šlo o zdatného pomocníka pouze pro telefonní hovory a krátké textovky, a že lidé považovali mobily pouze za telefonní přístroj. Tehdy sice měli mobil ve své blízkosti, ale rozhodně mu nevěnovali tolik času, co se věnuje dnes dotykovým displejům smartphonů. Mnozí z vás dnes díky tomu ztrácí pojem o skutečné realitě kolem nás. Odložte mobil, vypněte jej a pořádejte párty u bazénu častěji, kde vám mimo jiné dojde, že nad hlavou svítí slunce, že bosými chodidly našlapujete po trávníku, a že jsou kolem vás všichni, které máte rádi.