Rozsah stěhování firem je někdy nebývalý


Stěhování firem v Praze http://www.odnesto.cz/stehovani-firem-a-kancelari/, to je široký pojem. Můžete totiž přestěhovat účetní firmu, která čítá pět zaměstnanců, a přestěhujete pouze jednu větší kancelář s několika monitory připojenými k notebookům, psací stoly, několik skříní s šanony, možná i koberec, sedm pokojových rostlin, svítidla a žaluzie a během pár hodin máte hotovo.

stěhování firem

Pak jsou tu ovšem firmy mnohem početnější, se sklady a výrobními provozy, a kde organizace celé operace svou náročností vyžaduje velmi důkladnou rozvahu a systémový plán, jak přesně postupovat krok za krokem. Obtížné je to zejména u stěhování strojů a zařízení a dalšího technického vybavení, musí se připravit na novém místě vhodné prostředí a podmínky, a vyžaduje to také součinnost vedení firmy, případně některých zaměstnanců. Stěhování firem v Praze je zkrátka logistická záležitost v řadě případů na několik dnů či dokonce týdnů. Pravda, takové zakázky nemusí být tak časté, jako poptávka stěhování kanceláří či rodinných domů a bytů, ale stěhovací firmy s tím musí počítat a zakázky přijímat v závislosti na svých provozních kapacitách.

práce v kanceláři

Demontáže nábytku – kdo z vás se někdy stěhoval včetně nábytku, možná si uvědomí, že nejnáročnější pasáž bývá nábytek rozebrat a zas jej na novém místě sestavit. U rozebíratelného nábytku v případě kanceláří, kde se stěhuje, řekněme sedmdesát psacích stolů a padesát úložných skříní, máte dvě možnosti – buď se nábytek přestěhuje sestavený, anebo se rozebere. Zde je důležité rozhodnout, co je pro vás výhodnější, zda vás tlačí čas, anebo dáte raději přednost pomalejšímu a dražšímu postupu demontáže nábytku. Nutno podotknout, že přestěhování nábytku rozebraného je mnohem bezpečnější, protože nejsou v průběhu převozu nábytku namáhány jeho spoje, což u dřevotřískových desek může mít i fatální následky. Každopádně ať už se rozhodnete jakkoli, stěhovací firmy demontáže nábytku provádí běžně jako svou pracovní činnost, a navíc jsou pro případ poškození nebo ztráty cizí věci pojištěné.