Skryté nemoci


Ona má každá nemoc také své projevy. Nachlazení se projeví kýcháním a smrkáním. Ledvinové kameny úpornou bolestí a například některé nemoci jater zažloutnutím očí. Lékaři tyto příznaky znají, a tak většinou vědí co mají tedy léčit. Člověk obdrží recept, nebo je poslán do nemocnice a mělo by to všechno dohromady pomoci. Jsou však nemoci, které takové viditelné projevy nemají. Jsou o to zákeřnější. A některé ani nebolí. Takže se nenápadně plíží kolem člověka a pak se do něj usadí. Nemoc, o které budeme mluvit se usazuje výhradně u mužů. Ženám je tato „slast“ jaksi přírodou upřena. Jedná se o erektilní dysfunkci, kterážto navštíví každého pána. Je jedno, zda je to pán či kmán. Po padesáti pěti letech to prostě přijde, nezváno a nevítáno. A pro muže je to doslova pohroma.

manželská postel

Ne každý je alespoň částečně lékařsky vzdělán ne každý čte knihy o stáří, a ne všichni mužové si o tom něco málo přečetli. Nelze jim to vyčítat. Ještě se cítí v plné síle, myslí si, kdo ví, co nejsou a vůbec se necítí na to, aby ukončili svůj erotický život. Jenže to si mohou myslet, jak chtějí. Není to nic platné. Matka příroda zde poroučí a hormony její příkazy velmi pečlivě vykonávají. Věci, které nejsou pro život nutné odstavují stranou a nechávají je uležet, Už nebudou potřeba. A tím příroda vítězí nad člověkem a muž je z toho zralý na oprať.

manželská postel

Jenž ať je matka Natura jakkoli mocná, člověk je někdy prostě mocnější. Na takové její zlozvyky vymýšlí různé léky, a i na erektilní dysfunkci si něco vymyslel. Léků je hned několik a muž si může vybírat z toho, co mu lépe vyhovuje. Například Kamagra Oral Jelly 100mg. Nebo třeba něco podobného. A protože ne každé těl oje stejné, a ne na každého pána působí to neb ono, bude to asi zpočátku cesta pokusů a možná omylů. Může se stát, že to napoprvé nezabere. Není třeba zoufat, ale zkusit prostě něco jiného.