Stavíme dřevostavby i zděné domy


Každý kdo chce bydlet ve vlastním domě stojí před rozhodnutím zda si dům postaví svépomocí, a nebo raději nechá stavbu domu kompletně na stavební firmě. Obě varianty mají samozřejmě klady i zápory.

  • Stavba svépomocí

Při stavbě svépomocí ušetříte sice peníze za práci, ale riskujete že pokud nejste z oboru, uděláte spoustu věcí špatně. Najít potom někoho z řemesla, kdo bude ochotný věci spravit, bude těžké. Navíc musíte na stavbě trávit co nejvíce volného času, aby se stavba domu pohla. To znamená jít do práce, z práce běžet do stavebnin, dovézt si materiál a běžet na stavbu. A tak pořád dokola. Je to samozřejmě nejen fyzicky, ale i psychicky vyčerpávající. A hlavně stavba vám nepůjde od ruky tak rychle jak byste čekali. Můžete narazit na spoustu problémů, které jako laici nebudete umět vyřešit.

stavba domu

  • Stavba na klíč

Ta je ideální pro každého, kdo chce mít co nejrychleji postavený dům od firmy. Kdo nechce riskovat že si stavbu svépomocí pokazí a že bude stavba trvat, je pro něj vhodná volba právě stavba na klíč. Bude to o trochu dražší, ale ušetříte spoustu času.

projekt domu

Nabízíme vám rodinné domy – projekty jsme si pro vás připravili sami. Vybrat si můžete z mnoha domů, kterým vévodí přízemní bungalovy. Jsou nejpopulárnější, a tak je stavíme většině klientů. Jestli chcete mít kvalitní dům bez námahy, obraťte se na nás. Postavili jsme již mnoho domů, a mezi naše klienty patří i mnoho známých tváří. Podívejte se na naše recenze, které svědčí o tom že dodržujeme co slíbíme. Děláme všechno pro to abyste drželi klíče v ruce v termínu, který máte ve smlouvě. Je pro nás důležité abyste i vy byli spokojeni nejen s našim domem, ale i s našim přístupem. Každého klienta si vážíme, a i když se nám pomalu plní termíny na letošní rok, věříme že i vám dokážeme předat dokončený dům v termínu, který je pro nás závazný.