Gin – nejen základ míchaných nápojů

Víte, jak vypadá jalovec? Nejspíš ano. A víte, jak chutná jalovec? Někteří z Vás si možná klepou na čelo, co to je za hloupou otázku. Jiní už tuší, kam tím míříme. Cílovou stanicí této otázky je Gin. Lehce nahořklý alkoholický nápoj, který zná snad každý dospělý člověk. Málo kdo ale zná jeho čistou chuť. Gin je totiž častěji používán jako hlavní surovina míchaných drinků. Například jednoduchý Gin s tonikem je snad nejoblíbenější nápoj připravovaný z Ginu. S plátkem citrónu je velmi oblíbeným pitím mužů i žen. Díky své hořkokyselé chuti se skvěle hodí pro delší popíjení. Je velmi lehký a oceníte ho i při grilování.

gin s citrónem

Není ale Gin jako Gin. Výrobců Ginu je obrovské množství a každý z nich do Ginu přidává podtón nějaké ingredience. Často to jsou kořeněné ingredience jako pepř, anýz, koriandr, andělika nebo lékořice, ale také citrusové plody nebo mandle.

Nevěříte nám, že je tak obrovské množství Ginů? Podívejte se na obchod Lihovárek. Najdete zde mnoho více či méně známých Ginů. Průzračný Gin, modrý, růžový, nebo třeba vínově červený. Příchutě jako vánoční, třešňový, již namíchaný s tonikem, podzimní, habanero, citrónový, nebo s medvědím česnekem Vás zajisté překvapí a určitě si přijdete na své. Procenta alkoholu se u většiny Ginů pohybují mezi 40 % až 45 %. Najdete zde však také kousky, které výrazně přesahují 50 %. Velmi zajímavé jsou také lahve. Co výrobce, to jiná originální láhev. Samozřejmě, že obal není tak důležitý, jako obsah. Ale jak se říká, člověk jí i očima. A to samé platí u pití.

gin s tonikem

Jste pozvaní na oslavu narozenin a chcete přinést lahvinku kvalitního alkoholu? Gin z Lihovárku bude skvělou volbou. Buďte originální a překvapte oslavence kvalitním a originálním Ginem.

Žádná oslava Vás nečeká? Udělejte radost sobě. V našem internetovém obchodu najdete chutě, které vaše chuťové pohárky naprosto odzbrojí.