Oblékání má spoustu různých stylů

Oblékání se neřídí jen jedním stylem. Každý z nás má ten svůj, osobitý a oblíbený, kterými se rádi necháváme v oblékání řídit. Věděli jste ale, že oblékání můžeme rozdělit klidně to více než sto různých stylů? Záleží na tom, ke kterému stylu více tíhnete. Pokud jste milovníky oblékání, na e-shopu About you najdete kousky do každého vašeho stylu, ať už je jakýkoliv. K tomu ještě můžete využít About you slevu na první nákup.

oblečení

A jaké styly oblečení tedy máme, známe a nosíme je?

Casual styl

Neformální oblečení, neboli casual styl, je jeden z nejrozšířenějších stylů oblékání. Je vhodný především pro každodenní nošení. Ve svém stylu poté zohledňujete především pohodlí a praktičnost. Je to jednoduchý styl, který však může být stále velmi stylový. Džíny, legíny, mikiny a tenisky, toto ležérní oblečení bude převládat ve vašem šatníku.

Chic style

Chic style, nebo také casual chic styl je velmi elegantní, ale zároveň nenucený. Působí velmi žensky, je klasický a nadčasový. Perfektně kombinuje elegantnější kousky s těmi ležérními, takže vyvažuje módnost i pohodlí. Určitě v takovém šatníku najdete trička, sukně, saka, džíny, tenisky ale i podpatky.

Klasický styl

Do klasického https://moodle.amu.cz/course/view.php%3Fid%3D311 stylu lze zahrnout velký počet kousků. Ženy, které se tímto stylem řídí, se rádi vrací k módě o několik let, nebo i desítek let zpět. Najdete zde jednoduché střihy, které vytváří skvělé tvary a siluety. Kousky jsou elegantní, nadčasové, moderní a působí až noblesně.

oblečení

Exotický styl

K některým typů, žen přímo sedí exotický styl. Tento styl je velmi nápaditý, plný barev, neobvyklých střihů a upoutá na první pohled. Hodně využívá i oblečení z prostředí různých etnik. Outfit tohoto stylu září barvami, potisky a různými výšivkami.

Girly style

Girly style, nebo také holčičí styl, dbá velmi důraz na ženskost v její roztomilé a uvolněné formě. Jedná se o mladistvý styl oblékání, který vás omladí o několik let. Hodně zde najdete roztomilé prvky, jako krajku, volánky a z kousků především sukně, šaty a halenky.