Nechce robota umýt okna za vás

Mytí oken je jednou z nejméně oblíbených činností nezbytného domácího úklidu. I když ho nemusíme provádět naštěstí tak často jako jiné domácí práce, párkrát do roka nás to ale stejně nemine. Ale v dnešní době, kdy chytré vychytávky už za nás dělají téměř všechno, se i mytí oken stane oblíbenou činností. Když totiž práci za vás zvládne šikovný robotický vysavač na okna, není co řešit. Mějte krásně umytá a vyleštěná okna s minimem námahy. Takového pomocníka už nedáte nikdy z ruky.
mytí okna

Moderní a bezstarostné mytí oken

Také to jistě znáte, okna jsou po zimě vždycky pěkně zaneřáděné a vás čeká dlouhé a namáhavé mytí. To nám sice už nějakou tu dobu ulehčují nejrůznější pomůcky, jako stěrky nebo parní čističe. Jelikož jde ale doba pořád dopředu, můžete si pořídit vysavač na okna, který těžkou práci odvede za vás. Určitě si ho oblíbíte a budete si říkat, jak je možné že jste ho neměli doma už dávno. A jak robot na okna vlastně pracuje a co je na něm tak převratného?
zatažené závěsy
· Je chytrý a dokáže se pohybovat po všech oknech, i těch větších.
· Robot pracuje na otáčivé rukojeti, je tak flexibilní a dostane se ke všem koutům okna.
· Umyje všechny skleněné plochy, nejen okna, ale také dveře, zrcadla, sprchové kouty nebo skleněné desky stolů.
· Robot využívá také čisticí prostředek, okna jsou tak dokonale umytá i vyleštěná.
· Pracuje tiše a díky dlouhému kabelu se dostane opravdu všude, poradí si i s vysokými a širokými okny.
· Vysavač se zapojuje do elektřiny, ovšem umí fungovat i na záložní baterii, kterou nabíjíte.
· Nemusíte se bát, že by robot na něco zapomněl a vynechal některý kout okna či zanechal šmouhy, navíc je zajištěn i proti pádu.
· A to nejlepší asi je, že robota ovládáte pomocí dálkového ovládání, který má dosah několika metrů. Z pohodlí své sedací soupravy nebo postele robota řídíte a mytí oken už pro vás nikdy nebude tak otravná záležitost jako dřív.