Pojem, který dělá dojem

Hypotéka bez registru je název, který všichni jistě moc dobře znají. Jedná se o sousloví, které se často na internetu vyhledává, avšak není tak úplně pravdivé. Je potřeba uvést na pravou míru, že tento název ve své formě vlastně v podstatě neexistuje. Jistě se ptáte proč, tak si nyní řekneme odpověď. Hypotéka bez registru neznamená, že se do seznamu dlužníků nenahlíží. Záznamy se pouze tolerují.

peněženka

  • Podnikatelský úvěr
  • Získáte až 70% z odhadu nemovitosti.
  • Doba splatnosti 1 – 30 let, dle vašich představ a možností.
  • Nic předem neplatíte.
  • Úvěr můžete kdykoliv zdarma předčasně splatit.
  • Garance nízkých splátek.

Hypotéka bez registru v této formě představuje podnikatelský úvěr. Nemohou si jej tedy sjednat běžní občané, kteří nevlastní nějakou firmu nebo nejsou OSVČ. Pouze firmy, a právě podnikatelé si mohou sjednat tento typ úvěru.
Pro a proti
Velice často se také setkáváme se situací, že jakmile nahlédneme do registru, pak můžeme zjistit, že žádný záznam nemáte, a proto můžete získat ještě lepší a výhodnější úrokovou sazbu. V takovém případě jsme schopni vám zajistit úrokovou sazbu již od 3% p.a. Obyčejně by klient získal 6% p.a.

Tolerují se i nižší daňová přiznání

Máte nízké daňové přiznání? V tom případě to nevadí. Jsme schopni vám půjčit peníze i za těchto okolností. Hrozí vám exekuce nebo nějaké jiné velké finanční problémy? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám pomohou vyřešit vaši špatnou situaci. Nikdo si nepřeje, abyste se dostávali do dluhových pastí nebo exekucí, a proto si také musíme ověřit, zdali jste schopni splácet. Ovšem exekuce nejsou problém – půjčíme i v takovém případě.

dohoda

  • Potřebujete peníze rychle a nemáte čas na nějaké zdlouhavé vyřizování? V tom případě vám doporučíme expresní čerpání. Znamená, že peníze můžete získat i do 24 hodin od podpisu smlouvy.
  • Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku až po 30 let. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti a zároveň můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, kterou máte ve vlastnictví.